اصول استاندارد یادگیری زبان انگلیسی

اصول استاندارد یادگیری زبان انگلیسی

یکی از

زبان انگلیسی را جدی بگیرید

دلایل مختلفی می‌تواند باعث به وجود آمدن خطای ۵۰۳ در وردپرس شود که با تحقیق به برخی از آن‌ها رسیدیم:

هر کدام از موارد بالا شما را با در دسترس نبودن سرویس در وردپرس مواجه می‌کند که کاملا قابل حل است و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.
معمولا در هنگام مواجه با خطای ۵۰۳ در وردپرس با تصویری مانند زیر مواجه می‌شوید:

503 error- دریافت خطای 503 در وردپرس
دریافت خطای ۵۰۳ در سایت

تصویر بالا تنها یک نمونه از خطای ۵۰۳ است که با این پیام برای شما ظاهر شده. این خطا به حالت‌های مختلفی مانند:

۵۰۳ Service Unavailable
Http/1.1 Service Unavailable
HTTP Server Error 503
۵۰۳ Error
HTTP 503
HTTP Error 503

نمایان می‌شود و شما را از در دسترس نبودن سرویس در وردپرس مطلع می‌سازد. حال به سراغ راه‌حل‌ها می‌رویم.

۱- در دانشگاه زبان انگلیسی حتما مورد نیازتان است!

change plugin name- تغییر نام افزونه
تغییر نام پوشه افزونه ها جهت عیب یابی

حال اگر با پوسته خود مشکل دارید باید سایت را بر روی قالب پیش‌فرض ببرید و بررسی کنید. چنانچه خطای ۵۰۳ در وردپرس رفع شد، پس مشکل از قالب شماست. حال اینکه کجای قالب در بین کدها چنین مشکلی وجود دارد باید بررسی شود. اگر خودتان متخصص هستید که چه بهتر در غیر اینصورت باید با یک متخصص در این حوزه صحبت کنید.

۲-برای بروز بودن باید از مقالات انگلیسی هم استفاده کنید

بعضی اوقات برای اینکه امکانی را به وبسایت خود اضافه کنیم، از قطعه کدهای پی اچ پی کمک می‌گیریم. اما باید بدانید انجام این کار نیازمند دقت بالاییست. تا جایی که حتی می‌گویند از فایلی که قرار است قطعه کد را در آن قرار دهید نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل آن را بازگردانی نمایید. برای اینکه چنین تشخیصی دهیم فقط کافیست حالت دیباگ را فعال کنیم. برای این منظور چند روز پیش یک مقاله مفصل برایتان آماده کردیم که می‌توانید آن را با عنوان ” wp_debug در وردپرس چیست ” مطالعه کنید.
پس از فعال کردن این حالت می‌توانید اشکالات موجود در بین کدها را پیدا کرده و رفع کنید.  پیدا نشدن style.css در قالب وردپرس و روش حل آن

debug- فعال کردن حالت دیباگ
فعال کردن حالت دیباگ

۳-برای حرفه ای بودن زبان انگلیسی را جدی بگیرید!

اگر از افزونه‌ها و قالب حجیمی استفاده کنید مطمئنا فضای بیشتری از هاست شما گرفته می‌شود. اگر کاربران زیادی روزانه به وبسایت شما سر می‌زنند باز هم منابع سرور صرف بازدید بالای آن‌ها می‌شود و از طرفی گاهی خطاهایی که در کدنویسی وجود دارند باز هم منابع زیادی را صرف می‌کنند و همه این‌ها در نهایت منجر به دریافت خطای ۵۰۳ در وردپرس می‌شود. برای اینکه این مسئله را ردیابی کنیم می‌توانیم از کنسول گوگل استفاده کنیم. برای این کار به webmaster tools مراجعه کنید

webmaster tools- ابزار کنسول گوگل
بررسی محدودیت سرور از طریق کنسول گوگل

حال باید میزان نرخ خزنده گوگل را زمانی که سرور دچار محدودیت منابع می‌شود را کاهش داد:

crawl- خزنده های موتور جستجو
کاهش نرخ خزنده های سرور

۴- انگلیسی زبان مورد توافق همه کشورها به عنوان زبان علمی است

cloudflare- افزونه امنیتی وردپرس
شبکه توزیع محتوا

وقتی درخواست‌ها به سایت شما زیاد می‌شود مسلما سایت زیر بار قرار گرفته و نمی‌تواند به راحتی صفحات را باز کند و در نتیجه سرور شما تحت فشار قرار می‌گیرد. برای اینکه سرعت عملکرد خود را افزایش دهید، بهترین کار استفاده از یک شبکه توزیع محتوا یا CDN است. CloudFlare این‌کار را برایتان انجام می‌دهد. یعنی افرادی که یک‌بار سایت شما را باز می‌کنند برای بار دیگر سایت برایشان cache شده و بسیار راحت باز می‌شود. همین امر سبب برداشته شدن آن بار سنگین از روی سرور می‌شود.

۵- برای تعامل با تمام زبانها نیاز نیست همه آنها را بیاموزید!

همیشه مشکل فنی که پیش می‌آید را شما نمی‌توانید درست کنید بلکه از سمت سرور است. معمولا زمانی که این مشکل از سمت سرور باشد و شما با خطای ۵۰۳ در وردپرس مواجه شوید، بعد از دقایقی رفع می شود اما اگر همچنان پایدار ماند، می‌توانید به پشتیبانی هاست خود اطلاع دهید تا مشکل را بررسی کند.

جمع بندی

در طول عمر سایت با خطاهای مختلفی مواجه می‌شویم که شاید بترسیم و فکر کنیم سایت را از دست داده‌ایم. اما اینگونه نیست؛ هر خطایی راه‌حلی به دنبال خود دارد و می‌توان به کمک آن مشکل را به طور کامل برطرف کرد. فقط باید در وهله اول خطاها را شناسایی کنیم و بدانیم مربوط به چه مشکلاتی در سایت ما می‌شوند. سپس راه‌حل آن‌ها را یافته و با دقت هر چه بیشتر، روی سایت پیاده‌سازی کنیم.
در مقاله امروز درباره خطای ۵۰۳ در وردپرس صحبت کردیم، دلایل بروز این خطا را خدمت شما گفتیم و در نهایت راه‌حل‌های پیشنهادی را ارائه کردیم تا بتوانید از این مشکل نیز موفق بگذرید. شما هم اگر نظراتی به غیر از موارد گفته شده دارید، حتما از بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

منابع:

برچسب‌ها:
بیوموز

دیدگاهها

دیدگاه خود را بیان کنید :